ALİBABA GOLD ÜYELİK DESTEĞİ

%20 sizden %80 Gold Üyelik Bedeli Ekonomi Bakanlığından

Öncel Cnc Makine T.C. Ekonomi Bakanlığı e-ticaret platformu olan alibaba.com gold supplier üyelik desteği almak isteyen, yeni ihracat modelleri ve yeni pazar arayışında olan firmalar için, Alibaba.com  e-ticaret sitesine %80 oranında alibaba gold üyelik desteği veriyor.

Bu sayede dış ticaret hacmini artırmak, dünya pazarlarına açılmak ve var olan ihracat hedeflerine yenilerini eklemek isteyen firmalarımız, Alibaba.com üyelik bedelinin sadece %20’lik kısmını karşılayarak ihracatını geliştirmelerine imkân sağlıyor.

Alibaba gold supplier üyesi olduktan sonra bizlerde ALİBABA İHRACAT olarak sizlerin alibaba minisitenizi, alibaba seo optimizasyonu yaparak ürünlerinizi dünya pazarına açmada yardımcı oluyoruz.

Dünyanın en büyük B2B  sitesi Alibaba.com‘da gold üye ol dünyanın her yerine ihracat yap!

T.C. Ticaret Bakanlığı himayesinde, TOBB, Alibaba.com, Halkbank ve Vakıfbank tarafından geliştirilen yeni e-ticaret projesi, e-ihracata yüzde 100 oranında destek sunuyor. Yeni projeyle birlikte, Alibaba.com’a Gold Supplier üye olmak artık çok daha cazip. Firmalar için üyelik ücretlerinin yüzde 80’i devlet tarafından sağlanırken, yüzde 20 oranındaki teşvik ise Halkbank ve Vakıfbank tarafından karşılanacak.

Türkiyenin ekonomik problemine çözüm üretmek, dolar rezervimizi arttırmak, kobilerimizi büyük şirketlere dönüştürmek için alibaba gold üyelik desteği  ile e-ihracat dönemi başlatılıyor.

Siz de %80 Ticaret Bakanlığı, %20 Halkbank ve Vakıfbank desteği ile alibaba.com gold üyesi olun. Dünyanın lider e-ticaret platformu Alibaba.com’da mağazanızı ücretsiz açarak tüm ülkelere ihracat  yapma fırsatı kazanın.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.